Slévač/ka - obsluha licí plošiny mzda až 36 000 Kč Jičín ihned - Jicin, Česká republika - Manuvia, a. s., organizační složka

    Manuvia, a. s., organizační složka
    Manuvia, a. s., organizační složka Jicin, Česká republika

    před 3 týdny

    Manuvia, a. s., organizační složka background
    Plný
    Popis

    Informace
    Jaká bude Vaše náplň práce?
    - Obsluha nízkotlakých licích strojů
    - Obsluha tavících pecí
    - Odlévání kol z lehkých slitin
    Co od vás očekáváme
    Co od Vás požadujeme?
    - SOU vzdělání výhodou
    - Ochota pracovat na směny
    - Praxe s obrobou kovu výhodou
    Co vám nabízíme
    - Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP
    - Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
    - Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
    - Osmihodinové směny (třísměnný provoz)
    - Zajistíme UBYTOVÁNÍ ZDARMA - neplatíte nájemné
    - Výdělek až Kč
    - Bez vstupních testů
    - Dovolená 25 dní
    - Stravenky 105 Kč/ odp.směna
    - Možnost přesčasů
    - Nadstandardní příplatky a bonusy
    - Možnost týdenních záloh 8 000 Kč/měsíčně
    - Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
    - Místo výkonu práce: Jičín