Skladník - Holýšov, Česká republika - Daimler Buses Česká republika s.r.o.

    Daimler Buses Česká republika s.r.o.
    Daimler Buses Česká republika s.r.o. Holýšov, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Profil uchazeče:

    • Min. vyučen nebo SŠ vzdělání
    • Zkušenosti v oblasti logistiky
    • Platný průkaz na vysokozdvižný vozík a retrak
    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Zodpovědnost, komunikativnost, týmová spolupráce
    • Aktivní přístup k řešení problémů

    Náplň práce:

    • Činnosti spojené se zajištěním skladového hospodářství a zajištění materiálového toku
    • Nakládky a vykládky
    • Obsluha manipulační techniky (vychystávací vozíky, retraky, 3t – 5t)
    • Doručení materiálu ze skladu na správné místo ve výrobě ve správném čase

    Nabízíme:

    • Zaměstnání u celosvětově hlavního výrobce autobusů
    • Zázemí úspěšné zahraniční společnosti
    • 5 týdnů dovolené
    • Příspěvek na dopravu
    • Příspěvek na penzijní pojištění
    • Flexibilní časové konto
    • Závodní stravování

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku

    Benefity

    • Dovolená 5 týdnů
    • Příspěvek na penzijní připojištění