vedoucí logistiky - Česká Třebová, Česká republika - IMS - Drašnar s. r. o.

    IMS - Drašnar s. r. o.
    IMS - Drašnar s. r. o. Česká Třebová, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • vedoucí zaměstnanec úseku logistiky
    • ukládání pracovních úkolů a závazných pokynů podřízeným zaměstnancům, organizace, řízení a kontrola jejich práce
    • vyřizování obchodních případů po věcné i formální stránce
    • logistika interní i externí, řízení předsériových a sériových dodávek, tvorba a schvalování balicích předpisů
    • evidence sériových zakázek a zákazníků
    • obchodní korespondence a jednání, komunikace s dodavateli a zákazníky
    • koordinace odbytu
    • zajišťování a koordinace nákupů zboží, surovin a výrobků – pro sériovou výrobu
    • příjem odvolávek/objednávek a jejich evidence
    • obalové hospodářství – evidence a objednávání obalů

    POŽADUJEME:

    • vzdělání SŠ/VŠ
    • praxe na obdobní vedoucí pozici min. 1 rok
    • praxe v logistice minimálně 3 roky (nejlépe v oblasti automotive)
    • znalost AJ slovem i písmem
    • uživatelská znalost práce s PC (MS Offce)
    • ŘP sk. B – osobní vozy

    NABÍZÍME:

    • Flexibilní pracovní doba
    • Služební tel. tarif, telefon a notebook
    • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
    • Příspěvek na dopravu
    • Stravenky
    • 5 dnů placeného volna (nad rámec řádné dovolené)
    • Výhodný tel. tarif i pro rodinné příslušníky
    • Příspěvek na životní pojištění
    • Zvláštní prémie

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
    • Práce s PC
    • Řidičský průkaz

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)

    Benefity

    • Vlastní organizace práce
    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Jazykové kurzy
    • Pružná pracovní doba
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění
    • Mobilní telefon
    • Notebook
    • Stravenky
    • Dovolená navíc - 5 dnů placeného volna (nad rámec řádné dovolené)