Klempíř/zámečník až 48.000 Kč/měs - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Naše společnost se specializuje na výrobu špičkových klempířských, distančních a výstužných ohýbaných profilů pro průmyslové a občanské stavby, včetně rodinných domů. Díky rodinné atmosféře našeho podniku a skvělému týmu odborníků jsme schopni realizovat projekty, na které jsme opravdu hrdí. Nyní hledáme nové posily, které se k nám přidají a podpoří nás v našem růstu.

    Popis pozice

    • Práce s plechem – vrtání, stříhání, nýtování
    • Obsluha tvářecích strojů (ohýbání), práce s nůžkami a ohraňovacími lisy
    • Kompletace plechových výrobků

    Požadavky

    • Zkušenosti s práci s plechem
    • Zkušenost s obsluhou ohýbaček, nůžek a ohraňovacích lisech je velkou výhodou
    • Technická zdatnost a schopnost čtení výrobní dokumentace

    Nabízíme

    • Atraktivní mzda až Kč (fixní složka + výkonnostní prémie)
    • Stravenky v hodnotě 100 Kč za každou odpracovanou směnu
    • Možnost zabezpečení ubytování
    • Nástup možný ihned
    • Pracoviště: Praha 9 - Běchovice

    Požadované jazyky

    • Čeština