Technolog v Jihlavě - Jihlava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro klienta, který je průkopníkem v oblasti inovací a technologického pokroku hledáme Technologa E-mobility.

    S okamžitým nástupem do kmene

    Popis pozice

    • Připravovat, plánovat azavádět nové výrobní linky azařízení
    • Spolupracovat vprojektových týmech přizavádění nových generací produktů E-mobility
    • Optimalizovat výrobní procesy sohledem nakvalitu, dodávky anáklady
    • Provádět analýzy chyb aposuzovat jejich vliv, včetně plánování aprovádění opatření
    • Provádět analýzy způsobilosti strojů aprocesů
    • Zavádět racionalizační projekty vrámci mezinárodní výrobní sítě

    Požadavky

    • VŠ strojírenského zaměření, popř. SŠ strojírenského zaměření s praxí v oboru (strojírenství, elektrotechnika)
    • Komunikativní znalost anglického, popř. německého jazyka
    • Pečlivost při plnění úkolů, komunikační dovednosti
    • Schopnost zátěže a týmové práce
    • Ochota učit se nové věci

    Nabízíme

    • Nástupní mzda – Kč + příplatky dle zákoníku práce
    • Náborový příspěvek Kč
    • 13. a 14. plat
    • Pružná pracovní doba, možnost využití Home office
    • Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč)
    • 5 týdnů dovolené
    • Nástup přímo do kmene
    • Příspěvek do Cafeterie Kč/rok)
    • Sportovního aktivity zdarma (plavání, bruslení)
    • Penzijní příspěvek
    • Smlouva na HPP a na dobu neurčitou
    • Práce v moderní výrobě

    Požadované jazyky

    • Čeština