ŘIDIČ(KA) skupiny C - Fryčovice, Česká republika - Beskyd Fryčovice, a.s.

    Beskyd Fryčovice, a.s.
    Beskyd Fryčovice, a.s. Fryčovice, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Pracoviště : Beskyd Fryčovice a.s., Fryčovice č.p. 606

    Předpokládaný nástup: IHNED, nebo dle dohody

    Pracovní náplň :

    • Převoz výrobků společnosti (chlazené návěsy: 1012 paletových míst)
    • Trasy: Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský Kraj

    Pracovní doba :

    • Nakládka ve 3:00 hod. ve Fryčovicích, pracovní doba po-ne ( dle plánu směn)
    • 40 h týdně

    Požadujeme :

    • Řidičský průkaz C profesní průkaz, digitální karta řidiče
    • Znalost a dodržování pravidel AETR
    • Samostatnost a vysoké pracovní nasazení
    • Časová flexibilita

    Nabízíme:

    • Práci na HPP
    • Dobré mzdové ohodnocení, včetně odměn, docházkových bonusů, příplatků za soboty, svátky apod.
    • Benefity: příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, odměny k životnímu jubileu, pracovnímu výročí apod.
    • Silné, stabilní zázemí v české potravinářské firmě s dlouholetou tradicí