Pracovník uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - Čebín, Česká republika - M - PRO spol. s r.o.

    M - PRO spol. s r.o.
    M - PRO spol. s r.o. Čebín, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
    motivační složka mzdy

    Náplň práce:

    • Školení zákazníků v rámci implementace personálního informačního systému (cestování přímo k zákazníkovi)
    • Aktivně komunikovat a řešit problémy a požadavky zákazníků v rámci navazující podpory provozu systému
    • Koordinace činností ve vztahu k ostatním pracovníkům servisního oddělením a dalším oddělením společnosti
    • Příprava cenových nabídek na základě obdržených poptávek našich klientů
    • Sestavování plánu práce programátorů společnosti a s tím související komunikace s klienty (předání informace o termínech řešení, předání výsledku řešení atp.)
    • Testování nových verzí systému
    • Ověřování stavu řešených požadavků a s tím související komunikace s klienty

    Požadujeme:

    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Schopnost a ochotu učit se
    • Vysokou pracovní morálku
    • Ochotu jezdit na služební cesty,
    • Velmi dobrou znalost práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office, Windows)
    • Zkušenosti s vedením týmu, vedení kolektivu lidí přímo i na dálku, vyjednávací schopnosti, zkušenosti s řešením reklamací
    • Samostatnost, důslednost a odpovědnost

    Nabízíme:

    • Práci na HPP v úspěšné a stabilní společnosti
    • Možnost podílet se na projektech implementace u zajímavé klientely
    • Motivující finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonům (fixní + variabilní mzda dle výkonu)
    • Příspěvek na stravování
    • Možnost firemního vozu i k soukromému užívání (po zapracování)
    • Firemní telefon a notebook i k soukromému užívání

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Mobilní telefon
    • Notebook