skladník - Valasske Mezirici, Česká republika - SPEDOS Servis s.r.o.

    SPEDOS Servis s.r.o.
    SPEDOS Servis s.r.o. Valasske Mezirici, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Do Valašského Meziříčí přijmeme kolegu na pozici SKLADNÍK.

    Pracovní náplň:

    • chystání komponentů a materiálu pro výrobu
    • balení výrobků a kompletace zakázek
    • finální kontrola výrobků dle dokumentace
    • řízení VZV

    Požadujeme:

    • praxe ve skladu a skladovém hospodářství
    • řízení VZV, ŘP sk. B (aktivní řidič)
    • výhodou zkušenost s organizací menšího týmu skladníků
    • pečlivost a samostatnost

    Nabízíme:

    • jednosměnný provoz hodin)
    • závodní stravování, 22 dní dovolené + 3 dny sick days (zdravotní volno)
    • příspěvek na dojíždění
    • firemní benefity: příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky, odměny při životních a pracovních výročích, aj.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
    • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Sick days
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Závodní stravování
    • Příspěvek na dopravu