Nabídky práce
Plasy

    PROCESNÍ ELEKTROINŽENÝR - Plasy, Česká republika - Orienta Czech

    Orienta Czech
    Orienta Czech Plasy, Česká republika

    před 2 hodinami

    Default job background
    Popis
    Co Vás čeká?

    · plánování a realizace implementace nových výrobních procesů a zařízeníí

    · podpora zefektivňování současných výrobních procesů a zařízení

    · vyjednávání s dodavateli ohledně nových výrobních zařízení

    · úzká spolupráce s vývojovou laboratoří

    · aktivní účast na FMEA jednáních

    · poskytování technické podpory týmu techniků a seřizovačů

    Požadujeme:

    · ukončené VŠ/SŠ technického směru

    · znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni

    · schopnost analytického myšlení

    · povědomí o funkcích PLC, elektroniky

    · schopnost pracovat v týmu s důrazem na detaily

    · aktivní řidič skupiny B

    A nabídka pro Vás

    - pracovní smlouva na dobu neurčitou

    - mzda: 50 – 75.000,-/měs.

    - 25 dní dovolené

    - prémie

    - jazykové a odborné kurzy

    - příspěvek na penzijní připojištění

    Sektor:

    Funkce/Pozice:

    Typ zaměstnání: Dauerhafte Arbeit