Strojní údržbář - Bor, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Bor, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici mechanika.

    Pokud máte zkušenost z obdobné pozice, nebo jste absolvent, a hledáte novou pracovní příležitost, díky které získáte spoustu nových zkušeností, neváhejte nám zaslat váš životopis.

    Nástup možný ihned.

    Popis pozice

    • Identifikace, oprava a údržba strojů a zařízení (roboti, vstřikolisy a další)
    • Výměna nástrojů a přípravků ve strojích
    • Spolupráce při implementaci nových strojních zařízení
    • Spolupráce s kolegy z dalších oddělení (hlavně údržba a výroba)

    Požadavky

    • Vzdělání technického směru
    • Zkušenost z obdobné pozice výhodou, absolventi vítáni
    • Ochota práce na 3 směny

    Nabízíme

    • Náborový bonus Kč
    • Příplatek za odpolední směnu 15 Kč/hod.
    • Příplatek za noční směnu 25 Kč/hod
    • Měsíční bonus ve výši 1 600 Kč
    • Roční prémie
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na dovolenou
    • Příspěvek na dopravu
    • Příspěvek na rekreaci 5 000 Kč/rok
    • Bonus za doporučení Kč
    • Odměny za věrnost
    • Narozeninový bonus
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Mobilní telefon s firemním paušálem
    • Možnost kariérního růstu
    • Týden dovolené navíc

    Požadované jazyky

    • Čeština