Přidejte se k nám: Montáž světlometů v Jihlavě - Jihlava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro významného klienta v oblasti automotive, který se zabývá výrobou a vývojem světlometů pro přední automobilky ve světě, hledáme Operátory výroby na montážní linky.

    Popis pozice

    • Montáž světlometů na vozidla dle přesných specifikací a pokynů
    • Zajištění kvality montáže a dodržování bezpečnostních standardů
    • Pravidelná údržba a čištění pracoviště
    • Spolupráce s ostatními členy týmu a nadřízenými

    Požadavky

    • Předchozí zkušenost s montáží v automobilovém průmyslu výhodou
    • Schopnost práce pod tlakem a v rámci stanovených termínů
    • Pečlivost a důkladnost v práci
    • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
    • Základní znalost práce s nástroji

    Nabízíme

    • Průměrnou nástupní mzdu 30000Kč
    • Nástupní bonus: 20000 bodů do Cafeterie- rozděleno do 2. části
    • 13. a 14. mzdu
    • Týden dovolené navíc
    • 1 sick day
    • Ubytování zajištěno i pro páry
    • Dotované stravování v závodních jídelnách

    Požadované jazyky

    • Čeština