Konstruktér zakázkových interiérů - Prague , Česká republika - LUKOR s. r. o.

    LUKOR s. r. o.
    LUKOR s. r. o. Prague , Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Náplň práce:

    • komunikace se zákazníky při řešení technických detailů zakázky
    • zaměření zakázky před zahájením zpracování výkresové dokumentace
    • tvroba výrobní dokumentace a nářezových plánů pro výrobu
    • specifikace materiálů pro jednotlivé zakázky

    Požadujeme:

    • SŠ vzdělání technického směru
    • zkušenosti v oblasti konstrukce zakázkových interiérů
    • znalost CAD/CAM systémů - ideálně Topsolid
    • samostatnost, kreativita, smysl pro detail, spolehlivost, pečlivost
    • týmová práce
    • řidičský průkaz sk.B

    Nabízíme:

    • hlavní pracovní poměr, výkonnostní odměny
    • zázemí stabilní společnosti (od r.1992)
    • zajímavá a kreativní práce v atraktivním prostředí
    • služební telefon a notebook
    • možnost home office

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)