Nabídky práce
Rychnov nad Kněžnou

    Financial Controller - Rychnov nad Kněžnou, Česká republika - ADECCO spol. s r.o.

    ADECCO spol. s r.o.
    ADECCO spol. s r.o. Rychnov nad Kněžnou, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 4 dny

    ADECCO spol. s r.o. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Hledáte uplatnění v oblasti financí?
    Ovládáte práci v Excelu? Chcete využívat angličtinu?
    Pak hledáme právě Vás

    Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okolí Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Financial Controller.

    Požadavky:

    •SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

    •zkušenosti v controllingu min. 2 roky

    •bez znalost anglického jazyka to nepůjde

    •znalost Excelu podmínkou

    •znalost podvojného účetnictví výhodou

    •spolehlivost, přesnost, ochota se učit

    Náplň práce:

    •sestavení a sledování rozpočtu

    •vytváření finančních analýz a jejich porovnání s rozpočtem

    •příprava analýz výrobních nákladů, kalkulace cen výrobků

    •úzká spolupráce s finančním ředitelem

    •měsíční a roční závěrky, reporting výsledků managementu

    •kooperace s externími auditory při auditech

    Nabízíme:

    •zázemí rychle se rozvíjející společnosti

    •moderní pracovní prostředí

    •možnost seberealizace

    •odpovídající mzdové ohodnocení

    •široká škála zaměstnaneckých benefitů

    •nástup možný ihned