Fyzioterapeut/Ergoterapeut - Karviná, Česká republika - Lázně Darkov, a.s.

    Lázně Darkov, a.s.
    Lázně Darkov, a.s. Karviná, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Rádi přivítáme nového kolegu do naší společnosti, která se specializuje na rehabilitaci a péči o pacienty s různými fyzickými potřebami. Máme moderní vybavení a profesionální tým, který je zaměřen na poskytování vysoce kvalitní péče.

    Náplň práce:

    • Provádění fyzioterapeutických postupů a kineziologického vyšetření
    • Provádění ergoterapeutických úkonů
    • Provádění individuální terapie a skupinové terapie, terapie v bazénu
    • Provádění elektroterapie

    Požadujeme:

    • Odbornou způsobilost v oboru fyzioterapeut, ergoterapeut, v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., nelékařských zdravotnických povoláních, v platném znění
    • Flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
    • Příjemné a vstřícné chovaní
    • Angličtina – základní (možnost jazykového růstu)

    Nabízíme:

    • Zázemí velké a stabilní společnosti
    • Příjemné prostředí
    • Moderní přístrojové vybavení (robotika)
    • Možnost odborného růstu (zvyšovaní kvalifikace)
    • Možnost účasti na výzkumných aktivitách
    • Prémie, osobní ohodnocení, další příplatky a zaměstnanecké benefity,
    • Ubytovaní za zvýhodněných podmínek
    • Benefity – 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, cenově výhodné podnikové stravování, ambulantní lázeňská léčba, zaměstnanecký program mobilního operátora, odměny u životního jubilea, slevy na sportovní aktivity, výplata prémie "kaprovné",

    Nástup možný ihned nebo podle dohody.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Bakalářské