Strojírenský dělník - Novy Jicin, Česká republika - RECRA Czech Republic s.r.o.

    RECRA Czech Republic s.r.o.
    RECRA Czech Republic s.r.o. Novy Jicin, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Momentálně tvoří tým RECRA několik zkušených osobností. Starají se především o nábor uchazečů o zaměstnání, potřebnou administrativu. Dále také pečují a udržují dobré vztahy s uchazeči i zaměstnanci, kteří již pracují pod naší agenturou.

    Hledáme nové tváře na pozici strojírenský dělník ve výrobě.

    Náplň práce:

    montáž klimatizační techniky
    vizuální kontrola
    evidence vadných kusů
    úklid pracoviště
    Co od vás očekáváme
    spolehlivost, dochvilnost
    ochota pracovat ve směnném režimu
    Co vám nabízíme
    základní hodinovou mzdu od 150,70 CZK - v možným růstem na základě odpracované doby a spokojenosti
    měsíční ohodnocení ve formě výkonnostního bonusu
    docházkový bonus
    příspěvek na dopravu do/z práce
    moderní zařízená jídelna
    nadstandartní příplatky za přesčasové směny nad zákonný rámec
    příspěvek na dopravu, popřípadě po individuální domluvě možnost zařízení dopravy