KREJČÍ - KREJČOVÁ pro exkluzivní butik v centru Prahy - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáme posilu do sehraného týmu švadlen v centru Prahy. Kde se budete podílet na tvorbě jedinečných modelů, šít na zakázku a se zaměřením na dámskou módu.

    Stačí mít zkušenosti, šikovné ruce a chtít šít

    Popis pozice

    Budete šít celé zakázkové modely, které oblékají známé osobnosti

    Čistá a pěkná práce v příjemném prostředí blízko Staroměstského náměstí

    Dílna je v provozu od pondělí do pátku

    Pracovat můžete po domluvě i na zkrácený úvazek

    Požadavky

    Máte šikovné ruce?

    Můžete se přidat klidně hned, stačí vyučení v oboru a alespoň 3 roky praxe

    Oceníme vaše zkušenosti - ukažte, co ve vás je a na první schůzku přineste ukázku vaší práce

    Do přátelského kolektivu dobře zapadnou týmoví hráči, kteří dokážou táhnout za jeden provaz

    Nabízíme

    Získáte mzdu dle vašich zkušeností

    Možnost práce na hlavní pracovní poměr, živnost i na zkrácený úvazek

    Výborná dopravní dostupnost - dílna se nachází v centru Prahy

    Pojďte s námi šít exkluzivní dámské modely

    Staňte se součástí sehraného týmu švadlen, které si navzájem vždy pomohou

    Požadované jazyky

    • Čeština