Servisní technik - Cvikov, Česká republika - MS PRAHA,spol. s r.o.

    MS PRAHA,spol. s r.o.
    MS PRAHA,spol. s r.o. Cvikov, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Jsme česká firma zabývající projekcí, dodávkami a servisem stabilních hasicích zařízení. Hledáme kolegu do servisního týmu.

    Technici hledáte změnu? Absolventi hledáte uplatnění?

    Chcete si dobře vydělat, mít skvělé benefity a volné víkendy čí telefon i pro soukromé účely?

    Pak se nám ozvěte, hledáme právě Vás.

    Máme stále vice zakázek a proto rozšiřujeme svůj tým. Budeme rádi, když se k nám přidáte.

    Jsme česká firma zabývající projekcí, dodávkami a servisem stabilních hasicích zařízení.

    Proč právě k nám?

    Nabízíme toho spoustu:

    Vyděláte si pěkný plat – odvíjí se od vašich schopností, zkušeností a praxe.

    A samozřejmě můžete finančně růst, vše záleží na Vás

    Navíc dáváme dvakrát za rok výkonnostní prémii + osobní ohodnocení za realizace

    Jsme na dobrém místě – můžete u nás zaparkovat, případně jsme kousek od autobusové zastávky

    Získáte zázemí rychle se rozvíjející české firmy, která je aktivní i na zahraničních trzích

    A také fajn kolegy, kteří vám rádi pomohou při zaučování

    Můžete se účastnit firemních teambuildingů

    Dostanete telefon i pro soukromé účely

    Dáváme také za odpracované roky dovolenou navíc

    Standardní pracovní doba je 7:00-16:00, nabízíme flexibilní začátek i konec pracovní doby, můžete si také napracovat hodiny – vše je u nás na dohodě.

    Nastoupit můžete klidně hned anebo se dohodneme dle vašich možností

    Uvítáme I absolevnty – tak se neváhejte ozvat.

    Požadujeme:

    • ŘP sk. B

    Náplň práce:

    • zpracování servisní agendy vč. administrativní činnosti
    • příprava podkladů pro servisní oddělení
    • První kontakt emailem.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
    • Práce s PC

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)
    • Němčina (aktivní)

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Mobilní telefon
    • Stravenkový paušál
    • Dovolená navíc