Nabídky práce
Rychnov nad Kněžnou

    nástrojář - Rychnov nad Kněžnou, Česká republika - ADECCO spol. s r.o.

    ADECCO spol. s r.o.
    ADECCO spol. s r.o. Rychnov nad Kněžnou, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 5 dny

    ADECCO spol. s r.o. background
    Plný
    Popis

    Informace
    V současné době hledáme manuálně zručného kandidáta, který posílí tým údržby ve výrobní společnosti v okrese Rychnov nad Kněžnou.

    NÁSTROJÁŘ

    Náplň práce:

    •opravy a údržba forem

    •zámečnické práce

    •provádění vstupních kontrol forem

    •úzká spolupráce s výrobou

    Co od Vás očekáváme:

    •SOU vzdělání strojního zaměření (obor zámečník, nástrojář)

    •zkušenosti s údržbou strojů, nástrojů, přípravků

    •orientaci v technické dokumentaci

    •manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost

    •ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

    Co Vám můžeme nabídnout:

    •zázemí stabilní společnosti

    •odpovídající finanční ohodnocení

    •13. plat

    •bonusy/prémie

    •závodní stravování

    •možnost dalšího vzdělávání

    •firemní akce

  • JOBSTART s.r.o.

    Nástrojář - Choceň

    JOBSTART s.r.o. Choceň, Česká republika

    Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se sériovou výrobou dílů pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta na pozici Nástrojař NÁPLŇ PRÁCE · • Výměna lisovacích nástrojů dle plánu výměn · • Kontroly a měření parametrů výroby a teploty nástrojů · • Předeps ...