Hledáme pracovníky do výroby v Jihlavě - Jihlava, Česká republika - ABZAKOVO spol. s r.o.

    ABZAKOVO spol. s r.o.
    ABZAKOVO spol. s r.o. Jihlava, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Vstupte do prosperujícího světa práce. Přidejte se a budujte úspěšnou kariéru jako pracovník výroby. Do úspěšné výrobní společnosti hledáme pracovníky ve výrobě.

    Co budete dělat:

    výroba jezdících pásů dle požadavků klienta
    práce s posuvným i klasickým metrem
    obsluha strojů
    Co od vás očekáváme
    zkušenosti v oboru výroby jsou výhodou, ale nejsou podmínkou
    zájem o práci v 3 směnném provozu - víkendy volné
    spolehlivost a preciznost
    manuální zručnost
    Co vám nabízíme
    stabilní zaměstnání s nástupem ihned
    mzda od 32 000Kč/měs. s možností navýšení po zkušební době
    13. a 14. plat
    stravenkový paušál (2000 Kč/měs.)
    docházkový bonus (1000 Kč/měs.)
    5 týdnů dovolené
    příspěvek na dopravu či penzijní spoření
    směny R/O/N - víkendy volné