Facility Manager - Prague, Česká republika - Mark2 Corporation Czech, a.s.

    Mark2 Corporation Czech a.s. background
    Plný
    Popis

    Informace
    M2C je silná firma s týmem zkušených profesionálů v oboru správy nemovitostí a smart technologií. Přidejte se k nám a chopte se příležitosti realizovat se v stabilní české firmě s mezinárodní působností

    Náplň práce:

    • Řízení odborných a technologických postupů prací v oblasti technického facility managementu obchodního centra

    • Plánování, organizace a řízení práce jednotlivých podřízených údržbářů, všech druhů služeb na objektu zákazníka v souladu s platnými zákony, firemními předpisy a smluvními vztahy

    • Dodržování BOZP a PO

    • Kontrola a řízení zakázek a řízení dokumentace EMS, QMS

    Co očekáváme, že náš profesionál v oboru bude mít:

    • SŠ nebo VŠ technického směru

    • Praxi a orientaci v problematice technické správy budov min. 3 roky

    • Pružnost v myšlení, otevřenost ke změnám

    • Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a profesionalitu

    • Schopnost týmové spolupráce a zvládání stresu

    • Dobrou znalost práce s MS Office

    • Znalost AJ výhodou

    • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

    • Zkušenost s řízením odborných zakázek - výhodou

    Co tomu nejlepšímu nabízíme:

    • Mzdu od Kč

    • Samostatnou, odpovědnou pozici

    • Zvýhodněné volání O2

    • Zázemí ve stabilní společnosti

    • Příspěvek na stravování

    • Služební PC a telefon

    • Služební automobil

    • Práci v Praze a Středních Čechách

    • Happy days

    Kontakt:
    Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem přes odpovědní formulář.