Nabídky práce
Hodonín

    Úklid prodejny - Hodonín, Česká republika - Mark2 Corporation Czech, a.s.

    Mark2 Corporation Czech, a.s.
    Mark2 Corporation Czech, a.s. Hodonín, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 6 dny

    Mark2 Corporation Czech a.s. background
    Popis

    Informace
    Náplň práce:

    • Úklid prodejny, zázemí, toalety, kanceláře

    Požadavky:

    • Chuť pracovat

    • Trestní bezúhonnost

    • Fyzická zdatnost

    • Pečlivost, spolehlivost

    • Zkušenost na obdobné pozici – VÝHODOU

    Nabízíme:

    • Mzdu 150Kč/h na DPP

    • Práci 2 dny v týdnu

    • Práci na cca 3 hodiny

    • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

    • Kompletní uniformu

    • Zvýhodněné volání O2

    • MultiSport kartu

    Kontakt:
    Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

  • REDUCCIA s.r.o.

    ASISTENT/KA značkové prodejny NATURHOUSE

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 4 hodinami

    REDUCCIA s.r.o. Modřice, Česká republika

    NATURHOUSE je mezinárodní síť výživových poraden s více než dvacetiletou tradicí a miliony spokojených klientů po celém světě. 95% klientů k nám přichází zhubnout. Naše metoda řeší již příčinu nadváhy, kterou vidíme ve stravovacích návycích a špatné životosprávě. Hubnutí je tak p ...