Pekař/ka - obsluha pece - Hradec Kralove, Česká republika - Hradecká pekárna, s.r.o.

    Hradecká pekárna, s.r.o.
    Hradecká pekárna, s.r.o. Hradec Kralove, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Do Hradecké pekárny přijmeme nové kolegy na pozici: Pekař/ka - obsluha pece.

    Jedná se zejména o noční směny, ale částečně i denní směny, PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup a zaučování možné ihned.

    Náplň práce:

    dobrá znalost výrobků, jejich kynutí, pečení dle předepsaných technologických požadavků
    - schopnost reakce na nestandardní situace při výrobě – poruchy, porušení technologické kázně, apod.
    - vedení pracovníků na lince (cca 4 osoby)
    - hodnocení standardní kvality výrobků po upečení

    Požadujeme:

    vyučení v oboru nebo prokazatelná praxe na obdobné pozici
    - svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu
    - zkušenosti s vedením menších pracovních kolektivů
    - plynové zkoušky nutné absolvovat po nástupu do pracovního poměru (školení + test)
    - nutný dobrý zdravotní stav bez alergií, astma, ekzémů, lupénky apod.
    - práce vhodná pro muže i ženy, avšak je nutno počítat s fyzickou zátěží.

    Nabízíme:

    příspěvek na firemní výrobky
    - stravenkový paušál, možnost závodního stravování
    - motivační příplatek
    - odpovídající finanční hodnocení
    - zaškolení na pracovišti
    - zázemí stabilní společnosti
    - možnost parkování zdarma

    mzda od 120 Kč na hodinu + prémie a příplatky

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

    Požadované jazyky

    • Čeština (aktivní)

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Stravenkový paušál
    • Výrobky a služby se slevou
    • Občerstvení na pracovišti