Obchodní zástupce pro Západočeský kraj - Karlovy Vary, Česká republika - MP KOVÁNÍ s.r.o.

    MP KOVÁNÍ s.r.o.
    MP KOVÁNÍ s.r.o. Karlovy Vary, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Naše společnost, MP KOVÁNÍ, působí na trhu již od roku 2008. Provozujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej v oblasti dveřních kování a doplňků na celém území České republiky. Pro zoršíření našeho obchodního týmu hledáme další posilu.

    Náplň práce:

    • Práce obchodního zástupce zahrnuje aktivní propagaci našeho zboží
    • Získávání nových zákazníků
    • Zpracování nabídek a poptávek
    • Příjemné a vstřícné vystupování

    Co od Vás očekáváme:

    • Praxe v tomto oboru je výhodou
    • Požadujeme maturitu
    • Životopis s fotkou
    • Nástup ihned

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • Nabízíme plat 30-70tis
    • K dispozici vůz, telefon, notebook.

    Benefity

    • Finanční bonusy / prémie
    • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
    • Služební auto
    • Slevy na firemní zboží
    • Přátelské prostředí