Technický dozor pro komerční stavby do mezinárodní společnosti - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Připojte se k prestižní mezinárodní projekčně poradenské společnosti, která se řadí mezi nejuznávanější hráče na trhu.

    Hledáme zkušeného TDI profesionála proprojekčně poradenskou společnost s velice dobrým jménem na trhu a zaměřením na komerční celky.

    Popis pozice

    • Kontrola projektové dokumentacea dodržování technologických postupů
    • Kontrola kvality stavebních pracína stavbě velkýchkomerčníchobjektů avedení agendyspojené stouto činností
    • Dohled naddodržováním osvědčených technických řešenívýstavby azásad bezpečnosti práce
    • Evidence akontrola odstraňování vad
    • Zodpovědnost zasoulad stavby spožadovanými technickými, kvalitativními, uživatelskými aestetickými standardy společnosti
    • Kontroladodržování nastavených pravidel aharmonogramuve všech fázích projektu ve stanovených termínech aformě,kontrola kvality díla
    • Účast na projektechtechnických auditů budov, účast nakontrolních dnech
    • Spolupráce sprojektovými manažery, projektanty acenovým manažerem

    Požadavky

    • SŠ/VŠ stavebního směru
    • ideálně 5 a více let praxe z obdobné pozice - jako TDI, zkušenost z výstavby komerčních objektů PODMÍNKOU
    • odborná znalost technických aspektů výstavby, orientace v prostředí stavby, praxe v projektování staveb
    • autorizace ČKAIT výhodou
    • orientace ve stavebních normách
    • MS Office, CAD, orientace v BIM (výhodou)
    • ŘP skup. B
    • znalost anglického jazyka je výraznou výhodou

    Nabízíme

    • odpovídající platové ohodnocení spolu s lákavým systémem bonusů
    • bohatý balíček firemních benefitů - Cafeterie, Multisport, penzijní připojištění,...
    • zázemí stabilní společnosti s přátelskou atmosférou
    • spolupráci na atraktivních komerčních projektech
    • kanceláře v centru Prahy, výkon práce rovněž Praha či blízké okolí
    • možnost profesního i osobního růstu
    • vzdělávací programy, jazykové kurzy

    Požadované jazyky

    • Čeština