Obsluha CNC - Frýdek-Místek, Česká republika - Servis armatur, spol. s r.o.

    Servis armatur, spol. s r.o.
    Servis armatur, spol. s r.o. Frýdek-Místek, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Společnost Servis armatur, spol. s r.o., zabývající se strojní výrobou hledá zaměstnance na pozice CNC operátorů (soustruh Masturn - operační systém Heidenhain; obráběcí centrum Mazak - operační systém Mazatrol; CNC bruska).

    Náplň práce:

    • Možnost obsluhy CNC soustruhu; obráběcího centra nebo hrotové CNC brusky s cílem kvalitního a přesného obrábění dílů
    • Průběžná kontrola s pomocí měřidel (mikrometry, posuvná měřítka)
    • Směnný provoz

    Požadujeme:

    • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
    • SOU vzdělání - technický obor
    • Znalost práce s měřidly, čtení výkresové dokumentace
    • Manuální zručnost
    • Základní technická zdatnost se smyslem pro detail a přesnost
    • Spolehlivost , zodpovědnost
    • Dobrý zdravotní stav
    • Fyzickou zdatnost

    Nabízíme:

    • stabilní práci ve firmě s budoucností
    • měsíční prémie
    • stravenkový paušál
    • zaškolení a možnost zvyšování kvalifikace
    • příspěvek na penzijní připojištění

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • 13. plat
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Stravenkový paušál