Personalista/ka - Prague, Česká republika - Základní škola Wonderland Academy s.r.o.

    Základní škola Wonderland Academy s.r.o.
    Základní škola Wonderland Academy s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Ahoj

    Hledáme k nám do týmu Personalistu/ku Náš nový parťák/ačka by měl/a umět výborně komunikovat v českém i anglickém jazyce a samozřejmě i spolupracovat – ať už s kolegy, mzdovou účetní či s manažery z různých oddělení. A hlavně být tu pro naše kolegy a zaměstnance Budete řešit ad-hoc úkoly či projekty, s manažery a kolegy z různých oddělení všechny možné změny týkající se zaměstnanců – nástupy, výstupy, změny v pracovně-právních dokumentech, dovolené, koordinace vzdělávacích programů a organizace vzdělávacích a rozvojových aktivit atd.

    Něco o nás:

    Jsme soukromá základní škola Wonderland Academy, která se specializuje na výuku v českém i anglickém jazyce. ZŠ Wonderland Academy je soukromá bilingvní základní škola v Praze 4. Malý počet žáků ve třídách umožňuje vyučujícím plně se soustředit na vyučování, pracovat s individuálními talenty žáků a zkoušet různé pedagogické inovace. Náš skvělý tým je složený z českých a zahraničních učitelů. Škola je dobře dostupná od metra Kačerov.

    Co od Vás očekáváme:

    • SŠ/VŠ vzdělání
    • Komunikativní znalost angličtiny
    • Profesionální a vstřícný přístup k zaměstnancům
    • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
    • Příjemné vystupování, trpělivost a chuť pomáhat
    • Schopnost multitaskingu a řešení ad hoc úkolů

    Co Vás čeká:

    • Péče o zaměstnance a jejich potřeby
    • Nábor a onboarding nových kolegů
    • Kompletní zabezpečení personální administrativy (příprava dokumentů, zadávání dat do HR systému, kontrola zkušební doby, změny v průběhu pracovního poměru, ukončení pracovního poměru, lékařské prohlídky)
    • Správa benefitů
    • Organizování teambuildingových akcí pro zaměstnance
    • Nedílnou součástí vaší práce bude i pomoc v kanceláři s různými ad hoc úkoly

    Co Vám můžeme nabídnout my:

    • Férové jednání
    • Práce na plný úvazek/ tříčtvrteční úvazek
    • Nadstandardní platové hodnocení s garancí meziročního růstu
    • Firemní benefity (roční bonusy, příspěvek na obědy, jazykové kurzy s rodilým mluvčím, Multisport Karta, Sick days, slevy školného pro vlastní děti, teambuildingové akce)
    • Krásné a moderní pracovní prostředí
    • Jedinečná příležitost utvářet projekt školy pro 21. století a vtisknout do něj vlastní představy
    • Denní pobyt v bilingvním prostředí
    • Podporu odborného růstu

    Pokud se v této roli vidíte, pošlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis na email:

    Těšíme se Váš životopis

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)
    • Čeština (aktivní)

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Dovolená navíc
    • Zvláštní prémie
    • Dog-friendly office
    • Firemní akce
    • Firemní školka
    • Příspěvek na vzdělávání
    • Jazykové kurzy
    • Sick days
    • Multisport karta
    • Notebook