Strategický nákupčí s angličtinou - Novy Jicin, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Novy Jicin, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledám zkušeného nákupčího do strojírenské společnosti na Novojičínsku. Pokud máte na obdobné pozici zkušenost a zvažujete profesní změnu, neváhejte nám o sobě dát vědět

    Popis pozice

    • Řízení, organizace a koordinace aktivity nákupu zaměřené na dlouhodobější, plánované činnosti
    • Spolupráce se současnými dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů
    • Vyjednávání cen s dodavateli a hodnocení dodavatelů
    • Příprava subdodavatelských smluv
    • Sledování plnění smluvních vztahů a nákupních objednávek
    • Spolupráce s odbory/odděleními napříč společností
    • Řízení nákupní strategie a průzkum trhu

    Požadavky

    • Středoškolské vzdělání
    • znalost AJ min. úroveň B2 (slovem i písmem)
    • Zkušenosti s projektovým řízením výhodou
    • Znalost čtení výkresové dokumentace
    • Řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001
    • Řidičský průkaz sk.B
    • Dobré komunikativní a organizační schopnosti

    Nabízíme

    • Týden dovolené navíc
    • Pružná pracovní doba
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Dotované závodní stravování
    • Příspěvek na dopravu
    • Příspěvky na životní jubilea, výročí apod.
    • Cafeterie
    • Možnost kariérního růstu
    • Zkrácená pracovní doba na 7,5 h
    • Závodní preventivní péče, volnočasové aktivity

    Požadované jazyky

    • Čeština