Obsluha CNC - Žáravice, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Žáravice, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Jste vyučen v technickém (strojírenském) oboru a orientujete se ve výkresech? Už jste se někdy setkal s prací na CNC strojích? Hledáte práci v malém kolektivu bez nočních směn?

    Pro výrobní společnost se sídlem nedaleko Lázní Bohdaneč, Chlumce nad Cidlinou a Přelouče hledám novou posilu do týmu okolo CNC strojů.

    Pozice je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnání

    Popis pozice

    • obsluha CNC frézy ařezačky
    • přenos výkresů do systémů CNC strojů
    • spolupráce skolegy napříč výrobou
    • řezání plastu při kompletaci výrobku

    Požadavky

    • SOU technického zaměření
    • orientace ve výkresech
    • praxe na CNC strojích
    • manuální zručnost a prostorová představivost
    • ochota pracovat na ranní a odpolední směny

    Nabízíme

    • stabilní práci v malém a přátelském kolektivu
    • mzdu v rozpětí 30 – 36.000Kč dle zkušeností
    • roční prémie
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na penzijko
    • dotované stravování
    • příspěvek na dopravu

    Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

    Požadované jazyky

    • Čeština