projektant elektro - Třebíč, Česká republika - TES s.r.o.

    TES s.r.o.
    TES s.r.o. Třebíč, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Jste středoškolák s elektrotechnickým vzděláním? Umíte kreslit v AutoCAD? Nabízíme Vám technickou práci pro projekty v jaderné energetice. Hledáme zkušené profesionály, ale pokud s projektováním teprve začínáte, rádi Vás zaškolíme a zaučíme.

    PRAVIDELNÉ PRACOVIŠTĚ:

    • JE Dukovany

    NÁSTUP:

    • Dle dohody

    PRACOVNÍ POMĚR:

    • Pracovní smlouva na dobu neurčitou, plný úvazek 7,5 hod./den.

    VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

    • Kontrola stávající dokumentace
    • Kontrola rozvaděčů a porovnání stavu s dokumentací přímo na místě v provozu JE.
    • Překreslování dokumentace v AutoCAD.
    • Tvorba a finalizace dokumentace skutečného provedení (DOSP).

    POŽADUJEME:

    • Vzdělání SŠ v oborech silnoproudá nebo slaboproudá elektrotechnika.
    • Platné osvědčení ekvivalent k par. 6, Vyhl. 50/1978 Sb. nebo dle nové Vyhl. 194/2022 Sb.
    • Základní znalost kreslení v prostřední AutoCAD.
    • Schopnost pracovat samostatně.
    • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost.
    • Základní znalost MS Office (Excel, Word).
    • Trestní bezúhonnost.

    VAŠÍ VÝHODOU BUDE:

    • Praxe v oblasti energetiky.
    • Řidčiský průkaz sk. B
    • Zkušenosti s AutoCAD výhodou.

    NABÍZÍME:

    • Zaškolení.
    • Týmová práce ve finančně stabilní společnosti.
    • Spolupráce se špičkovými odborníky.
    • Možnost dalšího odborného růstu.
    • Jazykové vzdělávání.

    FIREMNÍ BENEFITY:

    • 5 týdnů dovolené na zotavenou,
    • zkrácená pracovní doba (7,5 hod./den),
    • pružný začátek a konec pracovní doby,
    • firemní počítač a telefon + zvýhodněné rodinné tarify,
    • příspěvek na stravování,
    • stimulační fond,
    • příspěvek na penzijní připojištění/finanční produkty na stáří,
    • příspěvek na skupinové životní-úrazové pojištění,
    • odměny za hospodářský výsledek,
    • hrazené jazykové vzdělávání,
    • hrazené očkování na chřipku,
    • mimopracovní akce pro zaměstnance.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)