Vedoucí technologií, výzkumu a rozvoje - Židovice, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Židovice, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Máte chemické vzdělání? Máte pro chemii cit a zapálení? Pokud cítíte, že máte potenciál řídit chemický výzkum a vývoj společnosti, tak mi napište, pošlete svůj životopis a pobavíme se nad možnostmi. Pozice je vhodná i pro absolventy chemických oborů - technická chemie, anorganická chemie, chemické inženýrství a jiné.

    Místo výkonu práce Roudnice nad Labem.

    Popis pozice

    • řídit chemický výzkum avývoj společnosti
    • zavádět nové poznatky vývoje avýzkumu do provozní praxe, zároveň potřeby pro nechemické výstupy vývoje
    • spolupráce sostatními sekcemi při realizaci investičních aúdržbových prací

    Požadavky

    • SŠ/VŠ chemického směru
    • AJ úroveň středně pokročilá, běžná komunikace
    • praxe s vedením týmu výhodou

    Nabízíme

    • práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
    • příjemné pracovní prostředí
    • po zkušební době mzdové bonusy
    • po zaučení možnost služebního auta
    • pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou
    • 25 dnů dovolené
    • obědy na pracovišti
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • nástup možný ihned
    • pracovní doba 7-15 hod

    Požadované jazyky

    • Čeština