Nabídky práce
Ostrava

    Pracovník dohledového centra CCTV - Ostrava, Česká republika - CENTR GROUP, a.s.

    CENTR GROUP, a.s.
    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Přidejte se k našemu týmu bezpečnostních pracovníků

    Hledáme spolehlivého a zodpovědného pracovníka ostrahy s praxí v obsluze kamerového systému CCTV.

    Náplň práce:
    - Monitorování objektu pomocí kamerového systému
    - Kontrola vstupu osob do obchodního centra
    - Hlášení bezpečnostních incidentů
    - Vedení předepsané dokumentace

    Směny lze naplánovat podle Vašich možností 7:00 - 21:15 nebo 12:00 - 21:15.
    Co od vás očekáváme
    - Znalost práce s kamerovým systémem
    - Časovou flexibilitu pro směnný provoz
    - Spolehlivost, zodpovědnost
    - Trestní bezúhonnost
    Co vám nabízíme
    - Možnost zaměstnání na HPP/DPČ/ DPP- dlouhodobá spolupráce
    - Stabilní zaměstnání u renomované bezpečnostní agentury
    - Karierní růst
    - Zajímavé bonusy a cestovné
    - Zázemí profesionálního kolektivu