Nabídky práce
Týnec nad Labem

    Práce v bezpečnostní agentuře - Týnec nad Labem, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Týnec nad Labem, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Popis
    Místo výkonu práce: Týnec nad Labem
    okrajová část Týnce n. L., dostupná autobusová zastávka přímo u objektu
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Vedoucí ostrahy objektu - Týnec nad Labem
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Možnost náborového příspěvku po zkušební době, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Nestereotypní a zajímavá práce
    Kontakt
    Petra Vorlová
    Směnnost :
    • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
    Náplň práce
    Vedoucí pracovník ostrahy zajišťuje kontrolu a evidenci vozidel, zapisování docházky zaměstnanců zákazníka a návštěv a kontrola zaměstnanců při odchodu včetně kontrolní činnosti v areálu.Vedoucí pracovník má na starosti plánování směn, komunikaci s provozním manažerem a zástupce zákazníka.Je možné domluvit příspěvek na dopravu, jako vedoucí pracovník má nárok dále na osobní ohodnocení a odměnu minimálně 10Kč na hodinu a pak následně dle výkonu.
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí
    Výhodou
    vedení kolektivu, předchozí působení v oboru
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
    Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
    rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
    Mzdové rozpětí: 23800 Kč / měsíc
    Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
    Požadujeme: Spolehlivost,Pracovní flexibilitu,Trestní bezúhonnost,Dobrý zdravotní stav,Zkušenost s 12 hodinovým provozem,Zkouška odborné způsobilosti – certifikát strážný E
    Vzdělání: základní