Administrátor/ka pro komunikaci se studenty - Prague, Česká republika - Zlatý Garant s.r.o.

    Zlatý Garant s.r.o.
    Zlatý Garant s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Popis pozice:

    Hledáme kolegu/kolegyni, který/á posílí náš tým studijního oddělení. Tato pozice je
    pro nás velmi důležitá. Zahrnuje komunikaci se zájemci o studium, se studenty, zodpovídání jejich dotazů, řešení jejich požadavků a podporu v průběhu celého procesu od vyjádření zájmu o studium, přes podepsání smlouvy a následně probíhající studium jako takové.

    Hlavní odpovědnosti:

    • Komunikace se studenty: Zodpovídání dotazů a poskytování informací prostřednictvím e-mailu a telefonu.
    • Podpora zájmu o studium: Aktivní podpora zájemců o naše studijní programy, včetně poskytování informací o nabídce a procesu přihlášky.
    • Administrativní činnosti: Zpracování dokumentů, sledování termínů
      a spolupráce s dalšími v týmu.
    • Správa CRM sytému. Asistence při procesu uzavírání smluv s novými studenty, správa kompletní dokumentace v průběhu celého studia (od přihlášení
      po zkoušky).

    Požadujeme:

    • Výborné komunikační a organizační schopnosti.
    • Zkušenost s obdobnou administrativní prací.
    • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
    • Zájem o oblast vzdělávání a ochotu se v ní dále rozvíjet.

    Nabízíme:

    • Stabilní práci a příležitost růst v rámci společnosti.
    • Motivující platové ohodnocení.
    • Moderní pracovní prostředí a přátelský tým.
    • Odborný rozvoj a možnost účastnit se školení.

    Pokud vás tato pozice zaujala a máte chuť jít do toho s námi, zašlete nám svůj životopis

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Vysokoškolské
    • Práce s PC
    • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
    • Práce s PC - databázové systémy

    Požadované jazyky

    • Čeština (aktivní)