seřizovač - Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika - LAKUM - KTL, a.s.

    LAKUM - KTL, a.s.
    LAKUM - KTL, a.s. Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Naše společnost Lakum-AP, a.s. s dlouholetou tradicí kovovýroby, hledá do svého týmu kolegu na pozici: SEŘIZOVAČ

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • seřízení výstředníkových lisů
    • manipulace s materiálem
    • spolupráce s technickou kontrolou
    • zapracování zkušenými seřizovači samozdřejmostí

    POŽADUJEME:

    • znalost problematiky lisování kovů včetně lisů
    • čtení technických výkresů
    • vyučení v oboru nebo v příbuzných oborech (zámečník, obráběč kovů...)
    • jeřábník-vazač, praxe s VZV - VÝHODOU
    • ochotu pracovat, spolehlivost a rychle se učit

    NABÍZÍME:

    • měsíční mzdu dle předchozích zkušeností
    • prémie, osobní ohodnocení
    • uplatnění ve stabilně prosperující firmě
    • práci na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu
    • příjemný pracovní kolektiv
    • osobní a odborný rozvoj
    • firemní stravenky, týden dovolené navíc
    • výhodný zaměstnanecký mobilní tarif
    • po zapracování roční odměny, poukázky na masáže a do krytého bazénu, posilovny
    • firemní akce i pro rodinné příslušníky
    • příspěvky pro děti
    • vánoční a mikulášské balíčky
    • odměny při životním jubileu a odchodu do důchodu

    Máte dotazy, nebo nám prostě rovnou pošlete životopis. Jsme tady pro Vás

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Stravenky
    • Dovolená 5 týdnů
    • Firemní akce
    • Zvláštní prémie