Data Analyst s růstem do Data Engineeringu - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro našeho klienta, mezinárodní přepravní společnost, hledáme Data analytika / Data engineera na různé interní a externí projekty do menšího týmu. Nejdůležitější je pro nás zapadnutí do týmu a background na pozici datového analytika.

    Popis pozice

    Pozice má širší zaměření takže se setkáte s klasickou analytickou prací, ale budete například i pomáhat s modelováním a vývojem datových modelů. Primární je však dobrá spolupráce. Posílíte menší tým, který potřebuje pomoc primárně sdatabázemi, údržbou dat, BI reportingem + je možnost se podílet na vývoji integrovaných dat. Budete pracovat na interních projektech, ale i spolupracovat s "externími" společnostmi vrámci celého koncernu napříč Evropou kde se budete moci dostat kzajímavým technologiím.

    Co budete dělat?

    • Pracovat na návrhu a vývoji modelů integrovaných dat
    • Dělat BI reporting, primárně v Power BI
    • Udržovat datasety
    • Spolupracovat na dalších IT projektech v rámci interních, ale i externích týmů
    • Upravovat vstupní a výstupní soubory
    • Obecně pomáhat s Daty/Reporty

    Požadavky

    Nejdůležitější je sednout si s týmem a mít background v datové analýze - primárně s Micosoft tooly (Power BI, Excel) a SQL

    Co od Vás očekáváme

    • Zkušenosti v datové analýze / BI reportingu
    • Zkušenost s relačními databázemi (SQL) a MS Excel na vyšší úrovni
    • Zkušenost s Power BI nebo jinými vizualizačními nástroji
    • AJ na komunikativní úrovni

    Výhodou

    • Zkušenost DAX
    • Zkušenost vývojem modelů v Power BI
    • Znalost modelování vrstev a granulity dat

    Nabízíme

    Nabízíme

    • Dlouhodobá spolupráce v menším týmu
    • Týden dovolené navíc, stravenky
    • Možnost externích školení
    • Sídlo v centru Prahy
    • Kreativní a různorodou práci plnou výzev na zajímavých projektech

    Požadované jazyky

    • Čeština