elektrikář - Kralice na Hané, Česká republika - Amcor Flexibles Prostějov s.r.o.

    Amcor Flexibles Prostějov s.r.o.
    Amcor Flexibles Prostějov s.r.o. Kralice na Hané, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    O společnosti Amcor

    Nadnárodní obalová společnost Amcor nedávno uzavřela akvizici supermoderního závodu na výrobu flexibilních obalů v Prostějově v České republice. Tento závod představuje pro společnost jedinečnou příležitost, která pomůže posílit nabídku kávy a péče o domácí mazlíčky zákazníkům, rozšíří naši přítomnost ve východní Evropě – a i nadále bude posilovat hodnoty společnosti. Amcor má v České republice dlouhodobé zastoupení s výrobním závodem v Novém Bydžově a závod v Prostějově ještě více posílí stopu Amcoru v regionu.

    Amcor je hrdý podporovatel místních komunit a zavázal se být společensky odpovědný i v Prostějově.

    Amcor je globálním leaderem ve vývoji a výrobě odpovědných obalových řešení pro potraviny, nápoje, farmaceutické, lékařské, domácí a osobní produkty i další produkty. Amcor vyvíjí obalová řešení pro přední společnosti po celém světě, jejich produkty a spotřebitele. Odlišuje značky a zlepšuje dodavatelský řetězec díky flexibilním a pevným obalům, speciálním kartonům, uzávěrům a službám. Společnost se zaměřuje na výrobu obalů, které jsou stále lehčí, recyklovatelné a znovu použitelné a vyrobené s použitím stále většího množství recyklovaného obsahu. Ve fiskálním roce 2022 vydělalo zaměstnanců Amcoru roční tržby ve výši 15 miliard USD, a to ve 220 pobočkách a ve 43 zemích.

    NABÍZÍME:

    • Práce v novém, čistém, moderním pracovním prostředí
    • Týden dovolené navíc - celkem 25 dní
    • Dotované stravování - 20 nebo 25 Kč / oběd
    • Flexipassy - 2x ročně
    • Odměna za doporučení nového zaměstnance Kč
    • Příspěvek na penzijní připojištění - 500 Kč / měsíc
    • Možnost dalšího profesního růstu
    • Každoroční revize mezd
    • Firemní akce (Sportovní den, Vánoční večírek)
    • Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti z místa bydliště

    OČEKÁVÁME:

    • SOU/SŠ elektrotechnického směru
    • Zkušenost na podobné pozici v rámci údržby ve výrobním závodě
    • Zákon č. 250/2021 Sb., NV č. 194/2022 Sb. (dříve vyhl. č. 50/1978 Sb.)
    • Základní znalost práce na PC
    • Znalost technologických postupů, výrobní technologie
    • Chuť zapojit se do zlepšování procesů údržby
    • Flexibilita, týmový duch a komunikační zdatnost
    • Ochota pracovat ve vícesměnném provozu (ranní+noční)

    PRACOVNÍ NÁPLŇ:

    • Zajišťování preventivní a plánované údržby na výrobních a souvisejících technologiích
    • Odstraňování poruch na výrobních zařízeních
    • Řešení závad na elektrických zařízeních napříč společností

    Požadavky

    • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle §6 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)

    Požadované jazyky

    • Čeština (aktivní)

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Dovolená 5 týdnů
    • Příspěvek na dopravu
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Pitný režim
    • Příspěvek na volný čas
    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Firemní akce