Projektový manažer - Kocbeře, Česká republika - PETER - GFK spol. s r.o.

    PETER - GFK spol. s r.o.
    PETER - GFK spol. s r.o. Kocbeře, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Jsme česká společnost, která se specializuje na výrobu plastových dílů zpevněných skelnými vlákny. Naše společnost byla založena v roce 1989 a od té doby prošla postupným vývojem až k dnešní podobě, kdy je jednou z největších společností zabývajících se výrobou kompozitních materiálů v České republice. Díky této dlouholeté praxi v oboru jsme schopni zákazníkům poskytnout profesionální přístup a nabídnout komplexní služby k uspokojení i nejnáročnějších klientských potřeb.

    Do naší společnosti přijmeme kolegu na pozici projektového manažera.

    Náplň práce:

    • spolupráce s hlavním řešitelem projektů
    • zodpovědnost za přidělené projekty
    • implementace nových projektů do výroby
    • plánování, řízení a vyhodnocení projektů
    • reporty stavu projektů managementu
    • odpovědnost za dosažení cílů projektů
    • řešení kritických bodů projektů

    Požadavky:

    • min. SŠ vzdělání s maturitou
    • znalost anglického jazyka (min. úroveň B2)
    • znalost německého jazyka (min. úroveň B2)
    • organizační a řídící zkušenosti
    • komunikační schopnosti
    • řidičský průkaz sk. B
    • slušné vystupování

    Nabízíme:

    • měsíční mzda: 35.000,- Kč + provize z realizovaných projektů
    • práce na HPP
    • jednosměnný provoz
    • benefity:
      • 5 týdnů dovolené
      • příspěvek na dovolenou
      • příspěvek na Vánoce
      • příspěvek na obědy v závodní kantýně
      • stravenky
      • služební telefon
      • služební notebook

    Pracoviště:

    Nové Kocbeře 51, Kocbeře, okres Trutnov

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)