technik kvality - Pardubice, Česká republika - ADECCO spol. s r.o.

    ADECCO spol. s r.o.
    ADECCO spol. s r.o. Pardubice, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    ADECCO spol. s r.o. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Hledáte nové uplatnění v oblasti kvality? Chcete pracovat v menší výrobní společnosti s přátelskou atmosférou? Komunikace v angličtině není pro Vás problém?

    Pak je tato nabídka pro Vás ta pravá.

    Pro výrobní společnost v okrese Pardubice hledáme kvalitáře, který bude novou posilou oddělení kvality.

    Technik kvality

    Požadavky:

    •min. SŠ vzdělání technického zaměření

    •předchozí zkušenost na obdobné pozici

    •znalost ISO 90001 a IATF 16949

    •angličtina na komunikativní úrovni

    •uživatelská znalost práce na PC

    •orientace ve výkresové dokumentaci

    •znalost nástrojů řízení jakosti

    •pečlivost, komunikativnost, samostatnost

    Popis pozice:

    •dohled nad kontrolou kvality výrobků

    •preventivní zlepšování kvality ve výrobních procesech

    •monitorování nápravných a preventivních opatření ve výrobě

    •zavádění inovací v oblasti kvality

    •řízení dodavatelských, interních a externích neshod

    •spoluúčast při přípravě a realizaci auditů

    •tvorba a aktualizace výrobní dokumentace

    •podílení se na procesu vzorkování

    Nabízíme:

    •odpovídající mzdové ohodnocení

    •přátelskou atmosféru

    •25 dní dovolené

    •práce na 1 směnu

    •příspěvek na stravování

    •příspěvek na penzijní připojištění

    •roční prémie

    •vzdělávací kurzy