Nabídky práce
Pilsen

    SENIOR NÁKUPČÍ - Plzeň, Česká republika - Orienta Czech

    Orienta Czech
    Default job background
    Popis
    Co Vás čeká?

    - pozice zasazená do HQ Operations – zaměření na závody ve střední Evropě
    - zastřešení strategického nákupu pro dvě zásadní komodity
    - hodnocení a rozvoj portfolia dodavatelů pro každou zemi
    - analýza nákladů
    - vyjednávání s novými dodavateli, uzavírání smluv
    - budete komunikační prostředník pro operativní i strategický nákup v jednotlivých závodech
    Požadujeme:

    - VŠ vzdělání
    - min. 5 let praxe v oblasti strategického nákupu
    - AJ – plynulá komunikace (B2/C1) – nadřízený v zahraničí
    - technický background
    - zkušenosti z automotive
    A nabídka pro Vás

    - místo výkonu práce: Plzeň
    - mzda OD Kč
    - možnost 2x týdně home office
    - 5 týdnů dovolené
    - příspěvek na dopravu
    - 13. mzda, osobní ohodnocení
    - příspěvek na penzijní připojištění
    - dotované stravování
    - příspěvek na jazykové kurzy

    Sektor:

    Funkce/Pozice:

    Vedoucí pozice: No

    Typ zaměstnání: Permanent job

    Profesní úroveň: Employee

  • ManpowerGroup s.r.o. Pilsen, Česká republika Na plný úvazek

    Jsi zkušený/zkušená nákupčí v oblasti strategického nákupu? Máš komunikativní angličtinu a rád/ráda by si ji v práci aktivně využíval? · Pokud hledáš novou výzvu a možnost získat zkušenosti v projektovém nákupu, tak hledáme právě tebe. · Staň se důležitým článkem projektového tým ...