Nabídky práce
Bor

    Team leader technického odd. - Bor U Tachova, Česká republika - Orienta Czech

    Orienta Czech
    Orienta Czech Bor U Tachova, Česká republika

    před 3 dny

    Default job background
    Popis
    Co Vás čeká?

    - vedení týmu údržby – 30 podřízených
    - rozdělení práce, plánování směn, vytížení pracovišť
    - kontrola odvedené práce
    - zodpovědnost za technický stav strojního zařízení
    - revize strojů – kooperace s externím dodavatelem
    - TPM revize
    - reporting managementu společnosti
    Požadujeme:

    - SŠ vzdělání
    - předchozí praxe na pozici vedoucího technického odd. nebo oddělení údržby
    - zkušenosti z automotive nejsou podmínkou
    - AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
    - ŘP sk. B
    A nabídka pro Vás

    - místo výkonu práce: Bor u Tachova (výrobní zóna Nová Hospoda)
    - 25 dní dovolené
    - 13. mzda
    - kvartální bonusy
    - věrnostní odměny
    - příspěvek na penzijní připojištění
    - závodní stravování

    Sektor:

    Funkce/Pozice:

    Vedoucí pozice: Ja

    Typ zaměstnání: Dauerhafte Arbeit

    Profesní úroveň: Unbefristet

  • Orienta Czech Holýšov, Česká republika

    Co Vás čeká? · - Účast na konferencích a jednáních společnosti v rámci energetického managementu · - Zajištění kontinuálních dodávek všech energií pro výrobní závod (elektřina, zemní plyn, voda, technické plyny, LTO) včetně objednávek, kontroly dodávek, spolupráce s odd. nákupu p ...