Servisní technik - Říčany, Česká republika - Agentura STUDENT s.r.o.

    Agentura STUDENT s.r.o.
    Agentura STUDENT s.r.o. Říčany, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem a servisními službami spotřebičů pro profesionální gastronomické provozy, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici servisní technik.

    Pozice je vhodná i pro absolventy

    Náplň práce:

    - servisní zásahy u zákazníků

    ​- diagnostika závady a odstranění

    - běžný servis a údržba
    Co od vás očekáváme
    - min. SŚ technického směru nebo výuční list + 1 rok prokazatelné praxe na stejné nebo podobné pozici

    - odbornost dle nařízení vlády 194/2022Sb.

    - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

    - manuální zručnost

    - znalost gastronomických zařízení velkou výhodou

    - organizační a komunikační dovednosti

    - zodpovědný a pro zákaznický přístup

    - možnost nastoupit ihned
    Co vám nabízíme
    - nástupní mzda až 60000Kč hrubého dle zkušeností

    - zázemí stabilní společnosti s několikaletou tradicí

    - mimořádné odměny, 13. a 14. plat, bonusový systém

    - příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání

    - 5 týdnů dovolené

    - firemní automobil​, mobilní telefon