Obsluha v kukuřičném bludišti Humpolec - RAJAN EKO s.r.o.

    RAJAN EKO s.r.o.
    RAJAN EKO s.r.o. Humpolec, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Hola, hola Kukuřice volá

    Léto se blíží a Ty sháníš nějaký přivýdělek? A co takhle zajímavá letní brigáda? Přidej se k nám a doplň náš tým Kukuřičáků Je to brigáda plná sluníčka, zábavy, her a pozitivních lidí. Podílej se s námi na jedinečném projektu dobrodružného bloudění v přírodním labyrintu v Humpolci.

    Kukuřičáci jsou stabilní projekt a mají svá bludiště po celé republice. Letos rozjíždíme sezónu již po 8. Znovu v Humpolci, tentokrát u rybníka Hadina. (Přesnou polohu zašleme do emailu)

    Náplň práce

    • prodej vstupenek do bludiště
    • vysvětlování her v bludišti
    • udržování čistoty bludiště - ať už od zbytků kukuřic a plevele, tak po návštěvnících

    Požadujeme

    • Věk 18+
    • Čistý trestný rejstřík
    • Zodpovědný přístup k práci
    • Časová flexibilita
    • Dobré komunikační schopnosti
    • Pozitivní vztah k dětem

    Nabízíme

    • Základní mzda 130,- Kč na hodinu
    • Motivační složka za dobře odvedenou práci až 20%
    • Brigáda přibližně od června do září (říjen víkendy dle počasí) 2024
    • Práce v přátelském kolektivu
    • Možnost plánování směn

    Směny se domlouvají tak, aby byl zajištěn provoz bludiště (více vysvětlíme v emailu :-) ).

    Ničeho se neboj a přidej se k nám Vše ti rádi vysvětlíme. :)

    Pokud tě pracovní pozice zaujala, neváhej nám zaslat svůj životopis s přiloženou fotografií a do předmětu napiš, o brigádu v jaké městě máš zájem.

    Těšíme se na nové kukuřičné parťáky :)

    Požadované jazyky

    • Čeština (aktivní)

    Benefity

    • Pružná pracovní doba
    • Bonusy a prémie