Administrativní pracovník/ce mzdového oddělení prostějov - Prostějov, Česká republika - IF FACILITY a.s.

    IF FACILITY a.s.
    IF FACILITY a.s. Prostějov, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Zkrácený
    Popis

    Informace
    Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni
    na pozici "Administrativní pracovník/ce mzdového oddělení" v Prostějově

    Náplň práce:

    Administrativní práce spojená se zadáváním dat do PC
    Zpracování osobních složek zaměstnanců
    Pomoc při zpracování podkladů při ročním zúčtování daně
    Komunikace se zaměstnanci
    Komunikace s úřady a další administrativní činnost
    Co od vás očekáváme
    Požadujeme:

    Středoškolské vzdělání s maturitou
    Uživatelská znalost MS Office
    Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost
    Trestní bezúhonnost
    Práce s programem Pamica-výhodou
    Co vám nabízíme
    Nabízíme:
    Práci na HPP, zkrácený úvazek 4 hodiny denně
    PD od pondělí do pátku, ranní směna
    Nástupní plat 14000,-Kč
    Pracovní pozice je vhodná pro ID-invalidní důchodce