Operátor/ka výroby, 155-165 Kč/hod. VYŠKOV - Vyskov, Česká republika - ABZAKOVO spol. s r.o.

    ABZAKOVO spol. s r.o.
    ABZAKOVO spol. s r.o. Vyskov, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Hledáme spolehlivého a šikovného pracovníka na pozici Operátor/ka výroby. Nabízíme stabilní zaměstnání na výrobní lince plastových produktů, převážně do automobilového průmyslu.

    Náplň práce
    Jednoduchá práce vhodná pro každého
    Kontrola a balení plastových výrobků
    Co od vás očekáváme
    Pracovitost a pečlivost
    Manuální zručnost
    Výpis z trestního rejstříku
    Co vám nabízíme
    Stabilní práce v úspěšné společnosti
    Příjemné, čisté pracovní prostředí
    Ranní, odpolední směny (nutné mít alespoň 5 nočních směn/měs.)
    Kompletní zaškolení
    Dotované obědy v hezké a moderní jídelně
    Vhodná práce i pro ženy a absolventy
    Mzda od 155 Kč/hod. + příplatky
    Možnost osobního a profesního růstu
    Penzijní pojištění
    Zvýhodněné mobilní tarify
    Možnost záloh
    Nástup možný IHNED
    Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, neváhejte a odpovězte na inzerát, nebo zavolejte. Těšíme se na Vás :)