Elektro údržbář - Hradec Kralove, Česká republika - ELCERAM a.s.

    ELCERAM a.s.
    ELCERAM a.s. Hradec Kralove, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    ELCERAM a.s. je česká výrobní společnost zabývající se výrobou keramických dílů a plošných spojů, hybridních integrovaných obvodů, senzorů, výkonových elektronických modulů a speciálních elektronických součástek pro elektroniku a mikroelektroniku.

    Pro středně velkou českou výrobní společnost, která vyrábí díly pro elektrotechniku, hledáme do týmu nového kolegu na pozici

    ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ – 1 směna

    Náplň práce:

    • strojní a elektro opravy na výrobních strojích a ostatních zařízení ve výrobních prostorách
    • analýza závad a jejich odstranění
    • práce na 1 směnu

    Požadujeme:

    • vzdělání: SOU/SŠ vzdělání elektrotechnické
    • předchozí praxe v oboru na obdobné pozici minimálně 1 rok
    • vyhláška NV NV 194/2022 Sb par.6 a výše
    • řidičský průkaz skupiny B
    • znalost práce na PC
    • výhodou školení VZV
    • Rádi u vás uvidíme, že umíte projevit iniciativu a pracovat samostatně.

    Nabízíme:

    • zaučení na dané pozici
    • možnost profesního růstu
    • možnost jazykového vzdělávání (AJ/NJ)
    • jistou práci v přátelském kolektivu a férový přístup rodinné firmy
    • motivační finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a výsledcích
    • pravidelné měsíční odměny za dobrou pracovní kázeň ve výši 2000 Kč
    • příspěvek na stravné
    • firemní akce a po zapracování mnoho dalších zajímavých benefitů
    • po zapracování nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou

    Sídlíme v areálu bývalé Tesly (nyní vjezd označen Keris). V areálu se dále pohybujte podle cedulí s označením ELCERAM a.s.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

    Benefity

    • Stravenkový paušál
    • Multisport karta
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění
    • Firemní akce
    • Jazykové kurzy