Deputy director of Sales and marketing - Prague, Česká republika - GLOBAL-ACCOUNTING-SERVICES s.r.o.

    GLOBAL-ACCOUNTING-SERVICES s.r.o.
    GLOBAL-ACCOUNTING-SERVICES s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Deputy Director of Sales & Marketing – hotelový řetězec, Praha

    Náplň práce:

    • plnohodnotné zastupování DOSM ve všech jeho povinnostech,

    • úzká spolupráce na vedení obchodního týmu, kontrola plnění plánů,

    • hledání nových možností spolupráce i prodejních cest v rámci aktivního salesu,

    • spolupráce při tvorbě veškerých prodejních a marketingových kampaní,

    • reprezentace společnosti na mezinárodních akcích, podpora pozitivního PR značky,

    • pravidelná komunikace s obchodními partnery, vedením i týmem, reporting, hodnocení výsledků atd.

    Požadujeme:

    • minimálně 3 roky na manažerské obchodní pozici v hotelu,

    • orientace na trhu cestovního ruchu, znalost konkurence,

    • perfektní Aj, znalost Nj nebo Rj velkou výhodou,

    • vysokoškolské vzdělání vítáno a stejně tak i předchozí zkušenost v oblasti lázeňství,

    • prokazatelné zkušenosti s vedením týmu,

    • perfektní ekonomický přehled, orientace na výsledky,

    • řidičský průkaz sk. B, ochota příležitostně cestovat.

    Nabízíme:

    • atraktivní pracovní příležitost u úspěšné společnosti,

    • možnost výrazného ovlivnění výsledků práce velkého týmu,

    • adekvátní finanční ohodnocení, firemní benefity,

    • možnost účasti na mezinárodních akcích a konferencích,

    • zázemí krásných hotelů stále rostoucí značky.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Bakalářské

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)
    • Němčina (aktivní)

    Benefity

    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Zvláštní prémie
    • Naturální výhody