content editor - Říčany, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Říčany, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Náš dlohoudobý klient, úspěšná obchodní společnost sídlící v Říčanech, hledá kandidáty na pozici CONTENT EDITOR/ WEB ADMIN.

    Popis pozice

    • Nastavování a kontrola parametrů produktů
    • Práce v systému SAP (zkušenosti nejsou podmínkou)
    • Kontrola obsahu webových stránek
    • Drobné úpravy a práce s kódem (podrobná znalost HTML, XML není nutná)
    • Nasazování multimediálního obsahu v interním systému
    • Správa multimediálního úložiště (FTP server)

    Požadavky

    • Vyznáš se alespoň trochu v kódu, HTML a XML ti nejsou cizí?
    • Máš odvahu ponořit se do zdroje, dělat drobné úpravy a oslovovat cílové publikum?
    • Nevadí ti rutinní práce v systému SAP?
    • Máš dobrou znalost práce na PC
    • Základní zkušenosti práce s grafikou

    Nabízíme

    MY TI MŮŽEME NABÍDNOUT

    • Výborný tým kolegů
    • Možnost karierního růstu – šikovnost našich zaměstnanců umíme ocenit
    • 5 týdnů dovolené
    • Firemní stravování za velmi výhodné ceny
    • Zaměstnanecké slevy na veškerý nabízený sortiment
    • MultiSport kartu pro zdravý životní styl
    • Firemní pojištění odpovědnosti
    • 1× do týdne Home Office.

    Požadované jazyky

    • Čeština