Obchodní Manager - Pardubice, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáte novou pracovní výzvu? Technika Vám není cizí? Právě hledám posilu do Obchodního oddělení pro lokality: západní, severní, střední a jižních Čechy.

    Hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti nové akvizice i stávající portfólio klientů.

    Popis pozice

    • jednání ve výrobních společnostech ohledně technických řešení
    • péče o stávající zákazníky -
    • podpora technických řešení u zákazníků
    • akvizice nových zákazníků
    • tvorba cenových nabídek
    • spolupráce na realizaci projektů
    • prodej voblasti robotiky a automatizace

    Požadavky

    • Zkušenosti s vyjednáváním a obchodními strategiemi
    • Znalost anglického jazyka B1: využijete při interní komunikaci
    • Vzdělání nejlépe technického směru

    Nabízíme

    • 5 týdnů dovolené
    • prostředí s velkou mírou zodpovědnosti a flexibility v rámci organizace pracovního týdne a práce z home office.
    • Automobil i k soukromým účelům.
    • firemní iPhone, iPad a notebook,
    • příspěvek na sport a volný čas (Multisport/FlexiPass)
    • jazyková výuka v rámci pracovní doby
    • příspěvek na stravování
    • Kurzy a školení
    • Firemní a kulturní akce

    Požadované jazyky

    • Čeština