SPECIALISTA/-KA PRODEJE PRODUKTŮ - Prague, Česká republika - PŘEDVÝBĚR s.r.o.

    PŘEDVÝBĚR s.r.o.
    PŘEDVÝBĚR s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    PŘEDVÝBĚR s.r.o. background
    Popis

    SPECIALISTA/-KA PRODEJE PRODUKTŮ - Praha

    Pro našeho klienta, českou společnost působící v oblasti logistiky a doručování, hledáme vhodné kandidáty na pozici SPECIALISTA/-KA PRODEJE PRODUKTŮ.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Každodenní komunikace s klienty – telefonicky i osobně
    • Na základě zhodnocení potřeb klienta nabídka služeb – financování bydlení, investování, pojištění, spoření a další běžné finanční transakce
    • Sjednávání smluv na bankovní a pojistné produkty (účty, úvěry, pojištění aj.)
    • Péče o svěřené portfolio klientů

    POŽADUJEME:

    • Min. Svzdělání s maturitou
    • Zkušenost na obdobné pozici – výhodou
    • Výborné komunikační schopnosti, proaktivní přístup, tah na branku
    • Profesionální a zároveň lidské vystupování
    • Ochotu vzdělávat se (nutné složení zákonných zkoušek na finanční produkty)
    • Trestní bezúhonnost
    • Znalost práce na PC
    • Finanční gramotnost
    • Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
    • Vhodné i pro absolventy

    NABÍZÍME:

    • Stabilní práci na HPP v české společností s dlouhodobou tradicí
    • Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy z prodeje produktů)
    • Motivační program (hodnotné ceny, např. zahraniční zájezdy)
    • Náborový příspěvek Kč
    • 5 týdnů dovolené
    • Stravenky v hodnotě 100 Kč
    • Kompletní zaškolení a podpora od kolegů
    • Hrazená školení a certifikace v hodnotě Kč
    • Možnosti kariérního růstu
    • Výhody a slevy na finanční produkty skupiny
    • MultiSport kartu
    • Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
    • Možnost dalšího odpočinku ve firemních rekreačních zařízeních v České republice
    • Příspěvek na rekreaci, dětské tábory a ozdravné pobyty pro dospělé a děti
    • Nástup možný Ihned nebo dle domluvy
    • Pracoviště: Praha – Stodůlky

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

    PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Stravenky
    • Dovolená navíc
    • Rekreace ve firemním zařízení
    • Příspěvek na volný čas