Zástupce šéfkuchaře - Karlovy Vary, Česká republika - EASYFOOD SERVICE s.r.o.

    EASYFOOD SERVICE s.r.o.
    EASYFOOD SERVICE s.r.o. Karlovy Vary, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Restaurace La Hospoda v centru Karlových Varů se zaměřuje na na moderní gastronomii, která dává důraz na přípravu jídel z čerstvých surovin. I tradiční recepty rádi připravujeme prezentujeme ve zcela novém pojetí.

    Náplň práce:

    Hledáme nového člena týmu na pozici zástupce šéfkuchaře, který se bude podílet na plánování a přípravě celého menu. Hledáme někoho, kdo se nebojí zodpovědnosti za kuchyň na své směně a zvládne organizaci svých podřízených i komunikaci se servisem.

    Co od Vás očekáváme:

    • vzdělání v oboru (výuční list),
    • praxi na pozici kuchaře,
    • zkušenosti s vedením týmu,
    • zájem o řemeslo
    • a chuť se i nadále rozvíjet v moderní gastronomii

    Hledáme týmového hráče do pohodového kolektivu. Oceníme:

    • flexibilitu
    • zodpovědnost
    • a schopnost přizpůsobit se potřebám restaurace a týmu.

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • práce na plný úvazek
    • příjemné moderní a inspirativní prostředí oblíbené karlovarské restaurace
    • mzda odpovídající náročnosti a zodpovědnosti, kterou pozice zástupce šéfkuchaře obnáší

    Vyplacení mzdy každý měsíc včas je samozřejmostí a k tomu:

    • podíl na spropitném
    • a personální strava zdarma

    Benefity

    • Příspěvek na stravování
    • Přátelské prostředí